מדריך מעשי לריפוי טבעי

עדויות טיפול

מצ"ב מספר עדויות על בדיקת הקנדידה ועל הטיפול שבוצע. השמות המלאים שמורים אצלנו, עקב חיסיון רפואי.

 

מירי, בת 19:

פניתי עם תלונות על כאבי בטן חזקים, כאבי ראש, חולשה, ירידה במצב רוח, נטייה חזקה למתוק.

ביצעתי בדיקת СANDIA-5, נמצאה IgG (נוגדן) לרעלים של קנדידה מערכתית.

הומלץ לי טיפול טבעי, פרטני. במשך החודש הראשון של טיפול, מצבי השתפר משמעותית: כאבי בטן כמעט נעלמו, מצב הרוח וההרגשה הכללית השתפרו. ממשיכה בטיפול לפי ההמלצות.

 

עמית, בן 28:

הגעתי עם תלונות על מערכת העיכול: נפיחות, גזים, עצירות, כאבי בטן. סבלתי גם מנשירת שיער. בבדיקות דם התגלו ממצאים חריגים הנוגעים לתהליכים דלקתיים בגוף – CRP  וESR-. רמות נמוכות של ויטמין B12 וDויטמין . נתוני שומנים בדם לא מאוזנים.

בבדיקת  CANDIA – 5התקבלה תוצאה חיובית.

הומלץ לי טיפול טבעי, פרטני, נגד קנדידה עם דגש על הורדת נתוני  CRP  ו-ESR . בנוסף, טיפול טבעי ואנטי-דלקתי.

אחרי 3-4 חודשים מצבי הכללי השתפר. נתוני CRP ו-ESR חזרו לטווח התקין. ממשיכה בטיפול לפי ההמלצות.

 

פאני, בת 62:

הגעתי עם תלונות על פריחה וגירודים בכל הגוף (אבחון קונבנציונלי – פסוריאזיס). כאבים באזור כבד, עצירות, נזלת אלרגית, כאבי בטן ונדודי שינה. במשך הרבה שנים הייתי מאובחנת כחולה בדלקת פרקים שגרונית (Rheumatoid arthritis). בנוסף סבלתי מפרפורי לב, בצקות, עליה במשקל.

בבדיקות דם התגלו רמות נמוכות של ויטמיני B12 ו-D. תוצאת בדיקת CANDIA-5– חיובית.

הומלץ לי טיפול טבעי, פרטני, נגד קנדידה, כולל שינוי תזונתי. הפריחות והגירודים פסקו. נעלמו כאבי בטן וכבדות באזור כבד, נחלשו התגובות האלרגיות. משקלי ירד ב-10 קילו. השתפר מצב רוח ומצב כללי. ממשיכה בביצוע ההמלצות וטיפול טבעי גם בדלקת הפרקים.

 

תמר, בת 56:

פניתי עם תלונות על סינוסיטיס כרוני (טיפולים אנטיוביוטיים), בעיות של מערכת העיכול: גזים, כאבי בטן, עצירות, עייפות כרונית וחולשה.

בבדיקות דם התגלו רמות נמוכות של ויטמיני B12 ו-D. רמות גבוהות של שומנים בדם.

הומלץ לי טיפול טבעי, פרטני: המלצות תזונתיות ותוספי תזונה טבעיים לחיזוק של המערכת החיסונית, לשיקום פלורת מעיים, לניקוי ותמיכה בכבד ודיכוי התרבות קנדידה בגוף. הומלצו גם תוספי ויטמינים ומינרלים. הומלץ להפסיק להשתמש באנטיביוטיקה כטיפול בסינוסיטיס (נקבעה תוכנית טיפול טבעית כתחליף).

במשך 3-4 חודשים מצבי הכללי השתפר. מקרי סינוסיטיס הפכו לנדירים יותר.

 

הלנה, בת 60:

פניתי עם תלונות על כאבי בטן, בחילות, עליה במשקל, עייפות כרונית.

למרות הטיפול בתרופות הקונבנציונליות בכולסטרול (סטטינים), רמות שומנים וסוכר בדם גבוהות. רמות של ויטמיני B12 ו-Dנמוכות. תוצאת בדיקת CANDIA-5– חיובית.

הומלץ לי טיפול טבעי, פרטני, נגד קנדידה עם תוספי ויטמינים ומינרלים, ובנוסף טיפול תחליפי לאיזון שומנים בדם.

אחרי 5-6 חודשים חל שיפור כללי במצבי. בבדיקות הדם – נרשמה עליה ברמות ויטמין D ו-B12וירידה ברמת השומנים בדם (ללא שימוש בתרופות).

 

 

דעת מומחה:

קנדידה מערכתית נפוצה מאוד בישראל ובעולם כולו, למרות שלילתה המוחלטת ע"י הרפואה הקונבנציונלית.

האדם, לעיתים במשך חודשים (במקרה הרע - שנים), מסתובב בין רופאי קופות חולים, בניסיון למצוא את הסיבה למצבו, אך לא מקבל תשובות בנוגע לאבחון ודרכי הטיפול. הסיבה לכך טמונה בכך שכמעט ואין בדיקות לאבחון קנדידה מערכתית, ו CANDIA -5 הוא אחד היחידים. תוצאות הבדיקות השגרתיות, באותו זמן, יכולות להיות בטווח הנורמה.

 

קנדידה מערכתית היא לא מחלה,היא מצב של חוסר איזון מיקרוביאלי ושל שינויים בתפקוד של מערכות הגוף.

 

זו יכולה להיות הסיבה למחלות אקוטיות, הרעה במחלות כרוניות, ניווניות ואפילו לסרטן.

 

הניסיון שלי מראה שכמעט כל בעיות ומחלות העור קשורות להתפתחות של קנדידה מערכתית. כך גם דלקות כרוניות ומחלות אוטואימוניות, פטריות עור וציפורניים, עייפות כרונית, חרדות ודכאון וכו'.

 

אז מי האשם בכך? קרוב לכל אנו עצמינו. קנדידה שוכנת במערכת העיכול של כולנו, אך נסיבות שונות כמו תזונה לא נכונה עם עודף פחמימות וסוכר, נטילת תרופות (לעיתים קרובות מיותרות)- אנטיביוטיקה, תרופות נגד דכאון, תרופות הורמונליות;סטרס תמידי (מצב קבוע בישראל) – גורמות להתפתחות קנדידה בגוף. לעצור התרבות והתפתחות שלה בגוף מאוד קשה. לכן כדאי כמעט לכל אחד שסובל מבעיות לא מוסברות לבדוק מצב של קנדידה בגוף.

 

אז תפנו את תשומת לבכם לבריאותכם ובריאות האנשים הקרובים לכם!

תבחרו בשיטות טיפול טבעיות ואלטרנטיביות!

תהיו בריאים ומאושרים!

 

ד"ר לודמילה ריבלניק (MD)

מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

בדיקות (טסט) אבחון קנדידה יש לתאם עם דוקטור לודמילה ריבלניק (M.D) בטלפון הנייד שלה - 054-4809194.